Motor Lublin' 94 !

Forum graczy Motor Lublin' 94 !

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-10-09 12:11:37

Gawron_RKS

Administrator

10708783
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2008-07-08
Posty: 115
Punktów :   10 
WWW

Co można zrobić na stronie www.motorowcy94.futbolowo.pl ?

Co można zrobić na naszej stronie internetowej, jeżeli macie jakieś pomysły
to bardzo prosze tutaj pisać, napewno rozważe wszystkie pomysły, pozdro !


Czy Wygrywasz, Czy Nie ! Ja I Tak Kocham Cie ! W Sercu Moim Zawsze Jest, Ukochany RKS ! I Nie Ważne Gdzie Grasz, Tam Spodziewaj Się Nas ! Bo Najlepszy W Polsce Jest ! Motor Lublin RKS !

Offline

 

#2 2008-12-21 01:28:58

WKS_SLASK & RKS MOTOR

Nowy_Motorowiec

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-12-04
Posty: 2
Punktów :   

Re: Co można zrobić na stronie www.motorowcy94.futbolowo.pl ?

Zawsze i wszedzie i na zawsze RKS_MOTOR.MOTOR RKS NA ZAWSZE W SERCU MOIM.CHOCIAZ MISZKAM WE WROCKU.ZAWSZE JESTEM WIERNY I ODDANY MOTOROWI.MIMO TO ZE MIESZKAM W WROCKU I JESTEM WIERNYM KIBICEM SLASKA I MOTORU.POSIADAM SZALIK ZGODOWY KTORY WISI U MNIE NA HONOROWYM MIEJSCU NA FRONTOWEJ SCIANIE POKOJU.W TYM MOMENCIE PIJE PIATKE ZA WASZ I NASZ UKOCHANY KLUB.ZA MOTOR I ZA SLASK WROCLAW.I ZA CHELMIANKE.JEDNO JEST PEWNE W NASTEPNYM SEZONIE ODWIEDZE WASZ I NASZ UKOCHANY KLUB RKS_MOTOR.NIGDY NIE BYLEM W LUBLINIE ALE W NOWYM SEZONIE BEDE NA BANK.PRZYJADE Z MOJA ZONA  KTORA TYLO (BYL,BEDZIE,JEST,MOTOR RKS.)MOZE CIE NIE WIERZYC LUB NIE WIERZYC ALE ONA JEST ZA MOTOREM SWOIM CALYM SRCEM TAK JAK JA.POWTARZAM SIE ALE TO TRUDNO.MOIM NAJWIEKSZYM MARZENIEM JEST PRZYJECHAC NA RKS_MOTOR W  NOWYM SEZONIE.I TAK K***a BEDZIE .PRZYJADE  CHOCIAZ  MIAL BYM  STARCIC PIERDOLONA PRACE.CO JEST DLA NAS CENNIEJSZE NIZ ZLOTO ODPOWIEDZ PROSTA PO PROSTU RKS_MOTOR.HEJ SLASK HEJ SLAK HEJ SLASK .BYL BEDZIE JEST MOTOR RKS.BO Z WSZYSTKICH ZGOD NAJLEPSZA I NAJWIEKSZA JEST  NA ZAWSZE JEST Z WKS SLASK WROCLAW.OD TYLU LAT NA ZAWSZE WIERNI DO KONCA ZYCIA.NIE DLA NAS JEST PORAZKI SMAK NIE DLA NAS.

SLAK WROCLAW CALYM SERCEM Z MOTOREM LUBLIN NA ZAWSZE I NA  WIEKI VIVA WKS & MOTOR RKS


WKS ŚLASK & MOTOR LUBLIN FOR EVER

Offline

 

#3 2008-12-25 11:54:13

Gabsztyl

Mini_Motorowiec

3975827
Call me!
Skąd: Klina stolica Lublina
Zarejestrowany: 2008-12-25
Posty: 10
Punktów :   

Re: Co można zrobić na stronie www.motorowcy94.futbolowo.pl ?

Śnieg jak mieliście powinien wrócić bo coś zaczęło padać ;p

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
maltańczyk szczeniak żywienie